Regulamin

Regulamin ośrodka Bursztyn 1 oraz Bursztyn 2

  1. Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości za 2 doby i potwierdzeniu wpłaty w terminie 3 dni od telefonicznej rezerwacji.
  2. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwację uznaje się za nieważną.
  3. W dniu przyjazdu pobierana jest opłata za całe wczasy. Nie zwracamy pieniędzy w przypadku rezygnacji, wcześnieszego wyjazdu itp.
  4. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15.00 a kończy się o godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Ewentualne wcześniejsze przyjazdy proszę ustalaæ telefonicznie.
  5. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00-6.00
  6. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia przedmiotów użytkowych, kosztowności, pieniędzy itp. pozostawionych przez Gości w pokojach i domkach
  7. W pokojach i w domkach obowiązuje zakaz palenia papierosów, świeczek.
  8. Rodzice i opiekunowie dzieci zobowiązani są do opieki nad nimi w trakcie pobytu; w szczególności: na placu zabaw, a także w części parkingowej.
  9. Ośrodek nie odpowiada za zaistniałe na jego terenie wypadki, które nie są następstwem przyczyn wynikających z wadliwej konstrukcji urządzeń i innych przedmiotów stanowiących wyposażenie Ośrodka.
  10. Ośrodek nieodpłatnie udostępnia miejsca parkingowe ale nie bierze odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia, straty lub kradzieże.
  11. Możliwość wypożyczenia sprzętu do kitesurfingu: latawiec, deska, bar, trapez, pianka, kamizelka itp – informacja u gospodarza tel. 503 743 524 Tomek.

Wpłacenie zadatku za wczasy oznacza akceptację powyższego regulaminu.